Počítače Nymburk

Aktuality

Aktuality

Počítače Nymburk – kompletní služby v oblasti výpočetní techniky.

Servis

Servis

Nabízíme servis počítačů přímo u zákazníka nebo ve vlastní dílně. Údržba hardware i software, profylaxe, přestavby počítačů a mnoho dalšího. Více informací v sekci Servis.

Prodej

Prodej

V našem sortimentu naleznete jak kompletní počítačové sestavy, tak jednotlivé komponenty, příslušenství a periferie. Více informací naleznete v sekci Prodej.

Webdesign

Webdesign

Vytvoříme vám webové stránky podle vašich potřeb — statické i dynamické s použitím databází. Zaregistrujeme doménu a také pomůžeme s výběrem vhodného hostingu. Více informací naleznete v sekci Webdesign.


Aktuality

Web kamery pro online komunikaci k PC 10. 3. 2021
Máme řešení pro online výuku a další komunikaci jako jsou videohovory a videokonference. Webkamery jsou s vestavěným mikrofonem a připojují se na USB port. Webkamera s mikrofonem 720p 470,- Webkamera s mikrofonem 1080p (full HD) 570,-
Nabízíme kompletní antivirová řešení. V dnešní době nezbytné vybavení Vašeho PC ! 4. 9. 2020
Zatímco dříve na sebe počítačové viry upozorňovaly, například zablokovaly spuštění operačního systému, nechaly blikat monitor, smazaly data a podobně, dnes je situace naprosto opačná. „Sedmdesát procent těch nejnebezpečnějších kódů patří do kategorie trojských koňů,“ řekl Radek Smolík z bezpečnostní společnosti Symantec. Ty pracují zcela tiše, neupozorňují na sebe. Vykrádají citlivé informace z počítačů a odesílají je přes internet. Existují velké skupiny osob, které s takto získanými daty dále obchodují. (převzato z Novinky.cz)
Potřebujete v dnešní době další PC pro studenta doma? 11. 4. 2020
nemusíte hned vynakládat horentní sumy za nové počítače a notebooky (i když samozřejmě můžete) Máme nabídku repasovaných počítačů vyhovujících pro účely dnešní distanční výuky žáků a studentů za příznivé ceny. Pište na email nebo volejte pokud Vás nabídka zaujala.
Změna adresy servisní dílny 6. 1. 2020
Servisní dílna je nyní na adrese Nymburk, Kostomlatská 1014/14.