Počítače Nymburk

Aktuality

Aktuality

Počítače Nymburk – kompletní služby v oblasti výpočetní techniky.

Servis

Servis

Nabízíme servis počítačů přímo u zákazníka nebo ve vlastní dílně. Údržba hardware i software, profylaxe, přestavby počítačů a mnoho dalšího. Více informací v sekci Servis.

Prodej

Prodej

V našem sortimentu naleznete jak kompletní počítačové sestavy, tak jednotlivé komponenty, příslušenství a periferie. Více informací naleznete v sekci Prodej.

Webdesign

Webdesign

Vytvoříme vám webové stránky podle vašich potřeb — statické i dynamické s použitím databází. Zaregistrujeme doménu a také pomůžeme s výběrem vhodného hostingu. Více informací naleznete v sekci Webdesign.


Aktuality

Pozor na Vaše peníze ! 18. 1. 2015
podrobnosi najdete na této aderse. Doporučuji přečíst a řídit se zdravým rozumem. http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/359035-banky-biji-na-poplach-utoku-na-ucty-pribyva.html
Renovace i prodej kompatibilních nových tonerových a inkoustových kazet za výhodné ceny! 3. 1. 2015
Provádíme ve spolupráci s firmou PRINTWELL renovace tonerových i inkoustových náplní do tiskáren. Využijte možnosti snížit své náklady na tisk na polovinu i méně. Informace na telefonu 603 93 20 17. Také ekologicky likvidujeme prázné nebo poškozené kazety.
Nabízíme kompletní antivirová řešení. V dnešní době nezbytné vybavení Vašeho PC ! 3. 1. 2015
Zatímco dříve na sebe počítačové viry upozorňovaly, například zablokovaly spuštění operačního systému, nechaly blikat monitor, smazaly data a podobně, dnes je situace naprosto opačná. „Sedmdesát procent těch nejnebezpečnějších kódů patří do kategorie trojských koňů,“ řekl Radek Smolík z bezpečnostní společnosti Symantec. Ty pracují zcela tiše, neupozorňují na sebe. Vykrádají citlivé informace z počítačů a odesílají je přes internet. Existují velké skupiny osob, které s takto získanými daty dále obchodují. (převzato z Novinky.cz)
Změna adresy servisní dílny 12. 8. 2012
Servisní dílna je nyní na adrese Nymburk, Kostomlatská 1014. Na původní adrese Jasmínová 2145 je možné, po tel. dohodě, předat, případně vyzvednout servisní zakázku.