Počítače Nymburk

Webdesign - tvorba webových stránek a aplikací

Webdesign - tvorba webových stránek a aplikací

Tvorba internetových prezentací

Vytvoříme vám webové stránky podle vašich potřeb — statické i dynamické s použitím databází. Zaregistrujeme doménu, pod kterou bude vaše prezentace dostupná, a také zajistíme odkaz na vaše stránky v předních webových vyhledávačích.

Při tvorbě webových prezentací je pro nás prioritou nenáročnost prezentace jak na výkon počítače, tak na objem přenášených dat. Námi vytvořené prezentace odpovídají standardizovaným formátům pro výměnu dat na Internetu a je v nich použito kódování znaků unicode, které umožňuje použít jednu znakovou sadu pro všechny znaky na světě. Tyto stránky jsou tudíž zobrazitelné ve všech běžně používaných prohlížečích po celém světě bez závislosti na použitém zařízení či operačním systému (Je-li ovšem toto zařízení určeno k prohlížení internetových stránek).

Jazykové přizpůsobení

Na přání můžeme provést jazykovou korekci obsahu prezentace či překlad do jiných jazyků.

Správa internetových prezentací

Jestliže nechcete nebo nemůžete pečovat o svou prezentaci sami, můžeme se o ni postarat my. Zajistíme kompletní správu prezentace — údaje, které chcete aktualizovat můžete zasílat elektronickou či fyzickou poštou.

Komplexní služby

Stačí, když víte, že chcete internetovou prezentaci, a jaké údaje na ní mají být. My zajistíme vše ostatní — grafický a funkční návrh prezentace, její výrobu, registraci domény, webhosting, registraci v internetových vyhledávačích a případně i péči o prezentaci.

Statické prezentace a katalogy

Nabízíme též výrobu statických prezentací či firemních katalogů s možností umístění na datová média — lisovaná nebo vypalovaná CD nebo DVD. Takto lze zpracovat například nabídkový katalog zboží nebo komplexní představení firmy. Prezentaci je možno umístit i na media netradičních tvarů např. ve tvaru vizitky.